İNCE’NİN SÖYLEMLERİ VE SERT ÇIKIŞI ERDOĞAN’A BENZETİLDİ

İNCE’NİN SÖYLEMLERİ VE SERT ÇIKIŞI ERDOĞAN’A BENZETİLDİ haberivme.com

Babala TV’ye katılan Memleket Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin sert çıkışları vatandaşa, “Biz zaten bundan bıktık, bize bu şekilde davranılmasından bıktık. Bunu değiştirmek istiyoruz."

Memleket Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin sert çıkışları tepkilere neden oldu. İnce’nin bu sert çıkışlarından rahatsız olan özellikle gençler, “Biz zaten bundan bıktık, bize bu şekilde davranılmasından bıktık. Bunu değiştirmek istiyoruz" dedi.

Youtube yayınlanan Oğuzhan Uğur’un sunduğu Babala TV’deki Mevzular Açık Mikrofon programına katılan Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, gençlerin sorularına cevap veremediğinde sert çıkışıp bağırmaya başladı.

'MADARA' SÖZÜNÜN ARDINDAN SALONDAN AYRILANLAR OLDU

Muharrem İnce, partisinin basın sözcüsünün eşinin çalıştığı şirketle ilgili sorulan soru üzerine, yanında getirdiği dökümanları gösterdi.

İnce "Bu konuyu açacağınızı biliyordum zaten madara olun diye erken yaptım" dedi. İnce'nin bu sözlerine ise salondan tepki geldi. Bazı seyirciler sözünü geri alarak özür dilemesini istedi.

Bir kadın seyirci ise "Biz zaten bize böyle davranılmasından bıktık. Bugün böyleyseniz yarın iktidara geldiğinizde nasıl olacaksınız?" diye tepki gösterdi. İnce ile yaşanan gerginliğin ardından ise bir çok seyirci salonu terk etti.

İnce’nin bu kötü söylemleri sosyal medyada tepkilere neden olurken, İnce’nin bu sert çıkışları ve ses tonunu ayarlamayıp bağırması 21 yıldır iktidarda olan Recep Tayyip Erdoğan’a benzetildi.